Aktuality

Zajímá vás, co je nového ve firmě ALcentrum? Sledujte naše aktuality a neunikne vám žádná sleva na hliníkové zastřešení!

Kam nemůže pergola, postavíme altán

Existuje celá řada důvodů, proč není možné v konkrétním místě postavit hliníkovou pergolu. V minulosti se na nás obraceli zákazníci, kteří měli pasivní domy, do kterých nebylo možné ukotvit hliníkovou pergolu.

Read more

Zastínění pergoly nebo zimní zahrady

Jistě se shodneme na tom, že chceme trávit co nejvíce času venku na naší zahradě. Pořídili jste si pergolu nebo zimní zahradu, ale máte pocit, že vám bude v létě pod skleněnou nebo polykarbonátovou střechou horko?

Read more

Altán do zahrady i k domu

Z počátku jara a blížícím se létem se mimo prací na zahrádce můžete zaobírat otázkou, jak si užívat o volný čas. Záleží na velikosti pozemku a místě, kde si chcete místo k odpočinku umístit, ale v případě altánu to je v podstatě jedno.

Read more

Zahradní plot na ohraničení pozemku

Jste vlastníkem pozemku, ať již stavebního nebo zahradního, jistě řešíte jakou formu zvolit. Pokud chcete něco zajímavějšího než jen ohraničení pletivem nebo chcete mít vyhraněný prostor, můžete zvolit i zajímavější variantu.

Read more

Snadná montáž garážového stání

Rozhodli jste se pořídit svému automobilu střechu nad hlavou, aby na něj nepůsobili vlivy počasí? Nebaví vás každé ráno v zimě škrabat námrazu na skle auta? Máme pro vás ideální tip.

Read more