Hliníkové přístřešky přímo od výrobce

Chcete mít jistotu profesionální montáže a nejlepší ceny na trhu? Nakupujte přímo od výrobce! Naše hliníkové přístřešky si můžete objednat přímo od nás nebo u některého z našich partnerů po celé ČR. 

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Vzhledem k neustále se zvyšujícím nárokům na systém managementu v organizacích byly mezinárodní standardizační organizací ISO zpracovány normy systému managementu kvality řady ISO 9000. S potěšením Vám oznamuje, že společnost ALcentrum, s. r. o. splnila náročné podmínky pro tuto certifikaci. Tento certifikát je zárukou, že svou práci děláme opravdu kvalitně a dodržujeme právní předpisy.


K čemu slouží certifikát ISO 9001:2009?

Norma ČSN EN ISO 9001 specifikuje požadavky na systém managementu kvality, který mohou organizace používat pro interní aplikaci, certifikaci nebo pro smluvní účely s dodavateli a zákazníky.

Využívá se při certifikaci pro nezávislé posouzení schopnosti organizace plnit požadavky normy ČSN EN ISO 9001; pro posouzení zákazníků, plnění požadavků předpisů, vlastních požadavků stanovených pro efektivní fungování všech procesů a neustálého zlepšování systému managementu kvality.

iso-001iso-002